Zaměření na základní potřeby rodinné mobility2026 BYD Song Pro DM-ipředstavuje obnovený debut využívající technologii páté-generace DM-i Super Hybrid. Díky prodlouženému dojezdu, extrémně -nízké spotřebě paliva a{4}}nejlepšímu nákladovému-výkonu ve své třídě se pevně etabluje na globálním rodinném- trhu PHEV zaměřeném na rodinu. Vysoce konkurenceschopná cena byd song pro dm-i v kombinaci s komplexním upgradem byd song pro dm{9}}i, jako jsou specifikace, mu umožňuje vyniknout mezi konkurenčními specifikacemiGeely Galaxy L7, Chery Tiggo 8 PLUS aHaval H6L. Jako páteřní modelŘada BYD DynastyNejenže si zachovává základní DNA značky v oblasti spotřeby paliva a životnosti, ale také přetváří hranice hodnot segmentu SUV PHEV třídy 100 000 RMB prostřednictvím vylepšené inteligence a komfortního ladění.
Osvěžení exteriéru: Estetika dynastie se stylem a praktičností


Byd song pro dm-i 2026 přejímá nejnovější designový jazyk BYD Dynasty a přináší vysoké vizuální rozpoznání prostřednictvím jemných, ale rafinovaných detailů. Přidání aktivní přední masky chladiče inteligentně upravuje otevírání a zavírání na základě podmínek motoru v reálném čase-, zrychluje zahřívání-a zároveň optimalizuje aerodynamiku. Ve srovnání s konstrukcí pevné mřížkyGeely Galaxy Starship 7 EM-i,poskytuje vynikající energetickou účinnost a praktičnost. Celo-černé lemování v kombinaci s chromovým akcentem ve tvaru U- hladce integruje centrální emblém „Song“. Matricové LED světlomety se vyznačují ostrým designem s rovnoměrným a měkkým osvětlením, vylepšeným dynamickými sekvenčními směrovými světly-nabízejí mnohem pokročilejší vizuální vzhled než halogenová nastavení naJetta VS7. Přední-nárazník ve sportovním stylu dále posiluje mladistvý charakter.


Boční profil představuje čistou a průhlednou siluetu. Délka karoserie 4735 mm v kombinaci s rozvorem 2712 mm dosahuje ideální rovnováhy mezi vnitřním prostorem a agilními proporcemi. Černé B- a C-sloupky vytvářejí efekt plovoucí-střechy, zatímco dvojité charakterové linie se táhnou zepředu dozadu a dodávají hloubku a sílu. Dvě-tónová litá kola převyšují jednobarevná sportovní{9} kola z lehké slitiny. Chery Exploration 06 C-DM ve vizuální přitažlivosti. Nové barvy exteriéru, včetněGalaxy Beige a Emerald Green spojují klasické černé a bílé varianty a nabízejí širší personalizaci. Chromované rámy oken dodávají kultivovanosti, aniž by působily přehnaně, a dokonale ladí s polohou rodinného SUV.


Zadní část zdůrazňuje šířku a stabilitu prostřednictvím vodorovných linií a-pásu zadních světel v plné šířce. Tmavý kryt zadního světla se vyznačuje složitými vnitřními strukturami, které zajišťují vysoké rozpoznání v noci. Nově přidaná modrá kontrolka ADAS se rozsvítí, když jsou aktivní asistenční systémy řidiče, což podtrhuje technologickou vyspělost. Subtilní střešní spoiler zlepšuje aerodynamiku a zároveň dodává sportovnost. Ve srovnání s robustní zadní částíJetour Traveler C-DM, byd song pro dm-i 2026 se vyznačuje hladšími a zaoblenějšími liniemi v souladu s mainstreamovou estetikou. Zadní nárazník integruje černé obložení a ozdobné prvky výfuku, čímž vyvažuje praktičnost a vizuální harmonii.
Interiér kabiny: Inteligentní komfort pro rodinné použití


Byd song pro dm{0}}i 2026 má uvnitř obložený design přístrojové desky s čistými horizontálními liniemi a vytváří otevřenou a vzdušnou atmosféru v kabině. Přechod na elektronické řazení sloupků uvolňuje prostor na středové konzole, zlepšuje vizuální čistotu a praktičnost. 8,8-palcový digitální přístrojový panel poskytuje jasné informace a otočný 15palcový dotykový panel s výrazně vylepšenou výbavou. technická výzva. Informační a zábavní systém, poháněný pokročilým inteligentním systémem DiLink 100, podporuje aktualizace OTA, 360stupňové panoramatické zobrazování, přesnou navigaci a širokou škálu aplikací ke stažení – daleko předčí základní systémy nalezené v Changan Qiyuan Q05. Fyzická tlačítka kolem sedadla řidiče zůstávají pro intuitivní ovládání žaluzií a zvyšují bezpečnost jízdy.




Rozvor 2712 mm poskytuje pevný základ pro prostorné rodinné použití. Testy v reálném{2}}světě ukazují, že 178 cm vysoký pasažér má více než dvě pěsti prostoru pro nohy vzadu spolu s velkorysým prostorem pro hlavu. Sedadla jsou potažena-snadnou-čistitelnou syntetickou kůží. Vyšší výbavy nabízejí vyhřívání a ventilaci předních sedadel, což je výhoda oproti základnímu sezeníSkokový motor C10. Ergonomické tvarování zajišťuje vynikající podporu beder a kyčlí a minimalizuje únavu při dlouhých cestách. Téměř rovná zadní podlaha dále zlepšuje pohodlí prostředního cestujícího.




Materiály interiéru prokazují vysokou hodnotu, kombinují stříbrné čalounění, klavírní -černé panely a měkké-dotykové povrchy-, které překonávají konkurenty, jako je pekingský Hyundai EO. Přestože klavírní-černé povrchy mohou přitahovat otisky prstů, celkové řemeslné zpracování je vytříbené a pevné. Volant s plochým-dolem poskytuje silné a pohodlné uchopení s vydutým horním designem pro jasný výhled na přístroje. Mezi rodinná vylepšení orientovaná-patří chytrá chladicí a vyhřívací chladnička a společně-vyvinutá inteligentní dětská sedačka s masážními funkcemi a{10}}stínením očí. Panoramatické střešní okno ve vyšších výbavách zvyšuje jas a otevřenost kabiny.
Hnací ústrojí a účinnost: Vysoká účinnost bez úzkosti z dojezdu
Byd song pro dm-i 2026 je vybaven technologií BYD páté-generace DM-i Super Hybrid Technology, která kombinuje 1,5litrový atmosférický motor s elektromotorem-namontovaným vpředu. Výkon dosahuje 74 kW pro motor a 120 kW pro motor ve spojení se sadou Blade Battery (LFP). Zrychlení z 0 na 100 km/h zabere pouhých 8,4 sekundy, což zajišťuje sebevědomý výkon ve městě i na dálnici-citlivější než benzinový-poháněný Haval s elektrickým pohonem, dojezd byl vylepšen na 1 km/h6L.P 220 km, což umožňuje většině městských uživatelů nabíjet pouze jednou týdně. Kombinovaný dojezd dosahuje až 1600 km, což daleko převyšuje verzi PHEV Chery Tiggo 8 PLUS.
Spotřeba paliva v nabíjecím-režimu spotřebovaného paliva klesne až na 3,2 l/100 km, což jej řadí mezi nejúčinnější SUV na trhu. Rychlé nabíjení podporuje 18 kW, doplnění z 30 % na 80 % za pouhých 0,57 hodiny, zatímco výkon 3,3 kW V2L umožňuje použití venkovních spotřebičů, jako jsou indukční vařiče a{10}ideální rodinné kempingové vařiče.


Podvozek a jízdní dynamika
Zásadní upgrade pochází z přijetí zadního víceprvkového nezávislého zavěšení kol, které nahrazuje předchozí nastavení torzních-paprsků. Jízdní komfort a stabilita ovládání se výrazně zlepšily a předčily tak naladění podvozku Dongfeng Fengshen Haohan DH-i. Elektrický posilovač řízení je lehký a agilní při nízkých rychlostech, ale stabilní a přesný při dálničních rychlostech. Vůz se i přes jeho délku téměř 4,7-metru snadno řídí, takže je přívětivý pro začátečníky-. Kromě základní výbavy jsou všechny verze vybaveny inteligentním asistentem řízení DiPilot 100 s pětimilimetrovými-vlnovými radary, dvanácti ultrazvukovými senzory a 84 TOPS výpočetním výkonem, podporou vylepšené bezpečnosti na dálnici 3} automatickým parkovacím asistentem{1}.


Nákladní kapacita a praktičnost
Nákladní kapacita je-vhodná pro rodinné použití a ve standardní konfiguraci nabízí 530 l. Sklopením zadních sedadel se zvětší prostor pro kempingové vybavení nebo velká zavazadla, čímž předčí Bestune Yueyi 07. Úložné prostory jsou promyšleně uspořádány v celé kabině, včetně kapes ve dveřích, úložného prostoru ve středové konzole a pod-přihrádek se sedadly. Chytrá chladnička s chlazením/topením dále zvyšuje každodenní pohodlí a v tomto segmentu se vyskytuje jen zřídka. Cena byd song pro dm-i zůstává vysoce konkurenceschopná. Ve srovnání sGeely Galaxy L7aChery Tiggo 8 PLUS, nabízí bohatší standardní výbavu za dostupnější cenu. Základní funkce, jako je pátá-generace DM-i, dojezd 133 km EV, zadní víceprvkové zavěšení-a inteligentní infotainment DiLink jsou standardem,-který poskytuje skutečnou „plnou-výbavu od základní úrovně.“ Bez větších slabých stránek, výkon a výkon dm-i hodnocení recenzí stále rostou. Měsíční prodeje trvale dosahují 10 000–20 000 kusů a potvrzují tak své postavení srovnávacího standardu v segmentu SUV s PHEV třídy 100 000 RMB.


Závěr
Byd song pro dm-i 2026, poháněný technologií páté-generace DM-i Super Hybrid Technology, vyniká dlouhým dojezdem, mimořádně-nízkou spotřebou paliva, inteligentními funkcemi a komfortem-pro rodinu. Ať už se jedná o každodenní dojíždění, víkendové rodinné výlety nebo{7}}cestování na dlouhé vzdálenosti, nabízí-bezstarostné, nákladově{9}}efektivní a pohodlné řízení{10}}což z něj dělá jedno z nejpůsobivějších rodinných SUV PHEV na trhu.
Specifikace 2026 BYD Song Pro DM-i
| Parametry | 220 km Výborně | 220 KM Předjíždění | 133 km progresivní | 133 km Výborně |
| EXW | $19,494 | $18,380 | $15,596 | $18,798 |
| Výrobci | BYD | BYD | BYD | BYD |
| úroveň | kompaktní SUV | kompaktní SUV | kompaktní SUV | kompaktní SUV |
| Typ energie | Zapojte- hybridní | Zapojte- hybridní | Zapojte- hybridní | Zapojte- hybridní |
| Datum spuštění | 26. ledna | 26. ledna | Říjen-25 | Říjen-25 |
| motor | 1,5 LL4 101 koňských sil | 1,5 LL4 101 koňských sil | 1,5 LL4 101 koňských sil | 1,5 LL4 101 koňských sil |
| Maximální výkon motoru (kW) | 74 | 74 | 74 | 74 |
| Maximální točivý moment motoru (N·m) | 126 | 126 | 126 | 126 |
| Celkový výkon elektromotorů (kW) | 120 | 120 | 120 | 120 |
| Celkový točivý moment elektromotoru (N·m) | 210 | 210 | 210 | 210 |
| převodovka | Elektronická plynule měnitelná převodovka (E-CVT) | Elektronická plynule měnitelná převodovka (E-CVT) | Elektronická plynule měnitelná převodovka (E-CVT) | Elektronická plynule měnitelná převodovka (E-CVT) |
| Délka × šířka × výška (mm) | 4735×1860×1690 | 4735×1860×1690 | 4735×1860×1690 | 4735×1860×1690 |
| Stavba těla | 5dveřové 5místné SUV | 5dveřové 5místné SUV | 5dveřové 5místné SUV | 5dveřové 5místné SUV |
| Maximální rychlost (km/h) | 180 | 180 | 180 | 180 |
| Zrychlení 0-100 km/h (s) | 8.5 | 8.5 | 8.4 | 8.4 |
| Kombinovaná spotřeba paliva WLTC (l/100 km) | 0.76 | 0.76 | 1.08 | 1.08 |
| Záruční doba vozidla | Šest let nebo 150 000 kilometrů (žádný časový ani kilometrový limit pro prvního majitele baterie). | Šest let nebo 150 000 kilometrů (žádný časový ani kilometrový limit pro prvního majitele baterie). | Šest let nebo 150 000 kilometrů (žádný časový ani kilometrový limit pro prvního majitele baterie). | Šest let nebo 150 000 kilometrů (žádný časový ani kilometrový limit pro prvního majitele baterie). |
| CLTC čistě elektrický dojezd (km) | 220 | 220 | 133 | 133 |
| Kapacita baterie (kWh) | 26.6 | 26.6 | 18.3 | 18.3 |
| Výkon rychlého nabíjení (kW) | 54 | 54 | 18 | 18 |
| Hmotnost vozidla (kg) | 1750 | 1750 | 1730 | 1730 |
| Maximální nosnost (kg) | 2125 | 2125 | 2105 | 2105 |
| Specifikace pneumatik | 235/50 R19 | 235/50 R19 | 225/60 R18 | 225/60 R18 |
| Externí vybíjecí výkon (kW) | 6.6 | 6.6 | 3.3 | 3.3 |
| Systém asistovaného řízení | DiPilot 100 | DiPilot 100 | - | DiPilot 100 |
| Cruise systém | Adaptivní tempomat-plné rychlosti | Adaptivní tempomat-plné rychlosti | tempomat | Adaptivní tempomat-plné rychlosti |
| Inteligentní řídící čip | Nvidia Orin-N | Nvidia Orin-N | - | Nvidia Orin-N |
| Počet venkovních kamer | 12 | 12 | 4 | 12 |
| Počet ultrazvukových radarů | 12 | 12 | 6 | 12 |
| Bezdrátové nabíjení pro mobilní telefony | 50W v první řadě | 50W v první řadě | - | 50W v první řadě |
| Typ světlíku | Otevíratelné panoramatické střešní okno | Otevíratelné panoramatické střešní okno | - | Otevíratelné panoramatické střešní okno |
| Velikost obrazovky centrálního ovládání | 15,6 palce | 15,6 palce | 12,8 palce | 15,6 palce |
| Počet reproduktorů | 8 | 8 | 6 | 6 |
| Ovládání okna- jedním dotykem | Celé vozidlo | Celé vozidlo | Sedadlo řidiče | Celé vozidlo |
| Rozsah hlasového ovládání | Multimédia/Navigace/Telefon/Klimatizace/Střešní okno | Multimédia/Navigace/Telefon/Klimatizace | Multimédia/Navigace/Telefon/Klimatizace | Multimédia/Navigace/Telefon/Klimatizace/Střešní okno |
Často kladené otázky
Otázka 1: Jaké jsou klíčové momenty byd song pro dm-i 2026?
A:Mezi hlavní silné stránky patří pátá-generace DM-i Super Hybrid Technology, ultra-nízká spotřeba paliva 3,2 l/100 km, dojezd až 220 km čistě na elektřinu, kombinovaný dojezd 1 600 km, vylepšené zadní více-prvkové zavěšení a komplexní inteligentní funkce, jako je DiLink 100, chytré chlazení a chlazení.
Q2: Je BYD stejně dobrý jakoTesla?
A:BYD a Tesla se zaměřují na různé segmenty. Skladba byd pro dm-i 2026 zdůrazňuje sílu společnosti BYD v technologii PHEV, která nabízí snazší doplňování paliva, nižší náklady na energii a rodinnější -zaměřený design za dostupnější cenu-, díky čemuž je vysoce konkurenceschopná ve spolehlivosti, prostoru a hodnotě.
Q3: Jak dlouho vydrží baterie BYD?
A:Blade Battery BYD obvykle vydrží 8–10 let nebo přes 200 000 km. Baterie prochází přísným testováním a zahrnuje komplexní záruku, která zajišťuje dlouhodobou- spolehlivost.
Q4: Kolik stojí výměna baterie BYD?
A:Náklady na výměnu se liší podle modelu a kapacity, obecně se pohybují od 8 000 do 15 000 USD (v závislosti na místních cenách). Vzhledem k vysoké životnosti a záručnímu krytí je však výměna baterie při běžném používání jen zřídka nutná.
Otázka 5: Jak prostorná je skladba byd pro dm-i 2026?
A:S rozvorem 2712 mm si cestující vzadu užívají velkorysého prostoru pro nohy a hlavu. Kufr o objemu 530 l, rozšiřitelná zadní sedadla a několik úložných přihrádek snadno uspokojí každodenní potřeby rodiny a cestování na dlouhé-vzdálenosti.
Populární Tagy: 2026 byd song pro dm-i, Čína 2026 byd song pro dm-i dodavatelé

